KONST / Litografier / Färglitografi 3306578
nr 330 6578
Färglitografi
sign.Alessi, 30x40 "Venedig"
Utrop:
100 kr
Såld:
550 kr
måndag 4 oktober 2004
400 kr
300 kr
400 kr
500 kr
Signe Persson-Melin (f. 1925)